آی بی دک دات آی آر با هدف ساخت مرجعی کاملا تخصصی و قدرتمند از تمام واژگان کسب و کارهای آنلاین ایجاد شده است. واژه هایی که برای درک معانی بهتر آنها سال ها تجربه و آزمون خطاهای مختلفی را طی کرده است. مجموعه ای که در روند رشد کسب و کار شما تاثیرات کاملا مستقیمی خواهد گذاشت و امروز شما می توانید بهترین اصطلاحات در دنیای کسب و کارهای اینترنتی را به همراه معانی دقیق و کاملا تخصصی از آن در کمترین زمان ممکن، راحتترین و با کیفیت ترین شکل آن در اختیار داشته بااشید. اینگونه است که می توانید خودتان را از صرف تمام زمانی که باید برای مطالعه، درک، یادگیری و تحقیق و بررسی کلمات مختلف در دنیای تجارت الکترونیک بگذارید، کاملا بی نیاز کنید.

در پایان همه می دانیم که حوزه کسب و کار اینترنتی روز به روز درحال رشد خواهد بود و همچنین معانی همه این لغات می توانند بهبود یافته و حتی کلمات جدیدی نیز به این دیکشنری افزوده شود.

شما نیز مارا در این مسیر یاری کنید و اگر در هریک از کلمات معنی بهتری را یافتید یا کلمه ای را برای اضافه شدن به نسخه بعدی کتاب درنظر داشتید آن را با ما نیز در میان بگذارید تا در کنار یکدیگر کاملترین مرجع دایرکتوری تخصصی کلمات کسب و کار اینترنتی را ایجاد کنیم.

سفارش دیکشنری